Усі результати четвертого дня ЧС з легкої атлетики

Окрім змагань з метання молота, у четвертий день юнацького Чемпіонату світу з легкої атлетики відбулись фінали ще в 11 дисциплінах.

13 липня в ранковій сесії розіграли два комплекти нагород зі спортивної ходьби. Серед дівчат на дистанції 5 000 метрів кращий результат сезону в світі показала росіянка Ольга Шаргіна (22.13,91 хв.), другою стала японка Момоко Мізота (22.42,77), а третьою – італійка Ноемі Стелла (22.48,95).

На дистанції 10 000 метрів, на якій змагалися юнаки, першим до фінішу прийшов японець Тошіказу Яманіші (41.53,80 хв.). Росіянин Максим Краснов виграв «срібло» (42.03,10), а трійку найсильніших замкнув Дієго Гарсія з Іспанії (42.03,32).

У фіналі стрибків з жердиною серед дівчат не було рівних спортсменці з Венесуели Робейліз Пейнадо. Її результат – 4.25 метрів. Другою стала росіянка Альона Лутковська, а третьою – латишка Криста Обизаєва.

Нові лідери 2013 року визначилися в бігу на 400 м з бар’єрами. Серед дівчат кращий результат показала представниця Південно-Африканської Республіки Хелен Сванепоел (58.08 с), встановивши новий світовий рекорд. Другою фінішувала Тіа-Адана Белле з Барбадосу, а третьою – німкеня Лиса-Марія Якобі. Серед юнаків «золото» здобув спортсмен з Ямайки Марвін Вільямс (50.39 с), «срібло» – китаєць Янг Ванг, «бронзу» – американець Кеннет Селмон.

Нові світові рекорди були зафіксовані і в інших дисциплінах четвертого дня змагань.

У потрійному стрибку «золотим» рекордсменом став Лазаро Мартінез з Куби (16.63 м). Після нього на другій і третій сходинках п’єдесталу розташувались китаєць Яокинг Фанг та німець Димитрі Антонов. Представник Донецької області Олександр Малосілов, на жаль, посів четверте місце, зупинившись за 7 см від бронзової нагороди.

Ще один світовий рекорд встановив у секторі для метання диску спортсмен з Австралії Метью Денні (67,54 м). «Срібло» дісталося німцю Хеннінгу Пруфферу, а «бронза» – китайцю Юлонгу Ченгу.

У стрибках у висоту переміг Сангйок Ву з Кореї (2.20 м), другим став китайський спортсмен Ліаксі Бай, третім – Кристоф Браян з Ямайки. Українець Олександр Баранніков опинився на четвертому місці, програвши своєму супернику лише за спробами.

У забігу на 1500 метрів серед дівчат кращою стала Тайджист Гашав з Ефіопії. Її результат – 4:14.25 хв.

У забігу на 800 метрів першим фінішував кенієць Альфред Кіпкетер (1:48.01 хв.), другим – росіянин Костянтин Толоконніков, а третім – британець Кайле Ленгфрорд.

Сьогодні змагання закінчили спортсменки у дисципліні «семиборство», яке включає такі види змагань: біг на 100 м з бар’єрами, стрибки у висоту, штовхання ядра, біг на 200 м, стрибки в довжину, метання списа та біг на 800 м. На п’єдестал потрапили лише представниці з Європи. Німкеня Селіна Леффлер перемогла з рекордом чемпіонатів (5747 очок), а її співвітчизниця Луіза Грауфогель здобула «бронзу» (5581). Срібну медаль виграла шведка Емма Стенльоф (5590).

Перед заключним днем змагань на юнацькому Чемпіонаті світу з легкої атлетики в медальному заліку лідирує збірна Ямайки, чиї спортсмени завоювали чотири золоті нагороди.