Юні спортсмени Великоновосілківського району змагалися з легкої атлетики і загальної фізичної підготовки

14 травня на стадіоні «Колос» смт. Велика Новосілка відбулися змагання з легкої атлетики «Хто ти, майбутній олімпієць?». Їх учасниками були учні з десяти шкіл району.

Під час заходу юні спортсмени показали свою високу спортивну майстерність та вправність.

Перше місце виборола команда Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, а друге-третє місця з однаковою кількістю набраних балів посіли команди Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ст. та Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Паралельно в цей день було проведено відкриту першість ДЮСШ «Старт» із загальної фізичної підготовки серед учнів 2003-2004 років народження.

У змаганнях взяло участь 53 учня, з них 7 дівчат.

Кращою в загальнокомандному заліку стала ДЮСШ «Старт» смт. Велика Новосілка (тренер О.Косарев), друге місце посіла ДЮСШ «Старт» с. Старомлинівка (тренер Д.Шемяков), третє – ДЮСШ «Старт» с. Новопетриківка (тренер О.Тріщова).

Серед юнаків першість одержав Сергій Бурябаш (с. Старомлинівка), другим був Денис Васильконов (с. Старомлинівка), третім – Максим Харенко (с. Новопетриківка).

Серед дівчат перше місце посіла Ганна Коасрева (смт. Велика Новосілка), друге – Карина Городнича (с. Новопетриківка), третє – Анастасія Зорило (с. Новопетриківка).

Переможці були нагороджені грамотами і кубками.