Команда із Слов’янська стала другою на чемпіонаті України з авіамодельного спорту

З 4 по 8 липня в Києві відбувся чемпіонат та першість України з авіамодельного спорту, участь у яких брали найсильніші спортсмени з усіх областей країни.

Донецьку область на змаганнях представляли 4 вихованці Слов’янського авіаційного клубу «Чайка».

За підсумками першості України перші місця зайняли Павло Кононенко (у класі пілотажних моделей F-2B) і Руслан Прожога (у класі моделей-копій F-4B), треті сходинки посіли Владислав Сулиман (у класі пілотажних моделей F-2B) та Артем Федоров (у класі моделей-копій F-4B). Другим на Чемпіонаті України став Руслан Прожога в класі моделей-копій F-4B.

У командному заліку команда зі Слов’янська посіла 2 місце, поступившись першістю команді з Харкова.

Вітаємо спортсменів та їх тренера Павла Сергійовича Лобова з успішним виступом у змаганнях та бажаємо подальших перемог.