Універсіада. Дві «бронзи» Ігоря Радівілова та «срібло» Світлани Шмідт

10 липня, у п’ятий день змагань на ХХVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані (Росія), спортсмени Донецької області поповнили свої досягнення трьома медалями.

Наш спортивний гімнаст Ігор Радівілов виступав у двох видах програм – у опорному стрибку і у вправах на кільцях, і завоював дві бронзові нагороди.

В опорному стрибку Радівілов набрав 15,237 балів, поступившись корейцеві Хак Сеон Янгу (15,787) і росіянину Денису Аблязіну (15,350). У вправах на кільцях Ігор показав результат 15,525 балів, на першому місці – бразилець Артур Набаррете Занетті (15,875), на другому – росіянин Денис Аблязін (15,550).

Ще одну медаль – цього разу «срібну» – завоювала Світлана Шмідт, яка у фінальному забігу дисципліни стипль-чез (біг з перешкодами на 3000 м) показала результат 9.40,41. Час переможниці росіянки Юлії Заріпової – 9:28.00, що є рекордом Універсіад, а замкнула трійку призерів представниця Туреччини Гулькан Мингір (9:45.88).

Загалом за п’ять днів Універсіади в Казані українці завоювали 37 медалей: 6 золотих, 13 срібних і 18 бронзових. У загальнокомандному заліку наша збірна посідає п’яту позицію, за кількістю нагород – другу. Як і раніше, лідирує на Універсіаді Росія, спортсмени якої вибороли вже 117 (62-27-28) медалей.