У Слов'янську проведено змагання з гімнастики

16 травня у спортивному залі комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа м. Слов’янська» відбулись залікові змагання з загальної фізичної підготовки серед вихованців відділення гімнастики 2009-2011 р.н. (тренери Шелудешева Марина Володимирівна, Сліпець Алла Петрівна, Архангельська Анна Володимирівна, Шаповалов Микита Костянтинович).

Участь у змаганнях прийняли 32 маленькі гімнастки, які змагались між собою на гнучкість, силу, витривалість та швидкість. Всі учасники показали високий рівень здобутих навичок.

Для підвищення рівня мотивації до подальших занять гімнастикою у спортивній школі, покращення результатів та досягнення нових вершин були визначені та нагородженні найкращі спортсменки у своїх вікових категоріях.

Серед дівчат 2009 року народження місця розподілились наступним чином:

1 місце посіла Скрипникова Єва;                          2 місце – Ігнатенко Надія;                                   3 місце – Поліщук Марина.

Серед дівчат 2010 р.н.:

1 місце – Бодак Катерина;                                   2 місце – Савва Анастасія;                                  3 місце – Сунко Ксенія.

Серед наймолодших учасників 2011 р.н.:

1 місце – Корольова Поліна;                               2 місце - Ковальова Анна та Глотова Анна;          3 місце – Кошкіна Дарина.

Переможці та призери змагань були нагороджені почесними грамотами, а всі учасники отримали солодкі подарунки.