Черлідери Донеччини успішно виступили на чемпіонаті України та відкритому турнірі «Весна янголів»

З 13 по 15 травня 2016 року у Львові пройшов чемпіонат України з черлідингу серед юнаків.

Ппнад 200 спортсменів з 12 областей нашої країни змагались за звання кращих. Донецьку область на чемпіонаті України представили 16 вихованців обласної федерації черлідингу груп підтримки спортивних команд (президент – Наталія Коновалюк). Спортсмени з Красноармійська виступили у різних видах програми та вкотре довели, що вони одні з найкращих. У своїх категоріях представники Донеччини вибороли  5 золотих, 4 срібних та 3 бронзових медалі.

Також, з 13 по 14 травня у Львові пройшов відкритий турнір «Весна янголів» з черліденгу. У змаганнях взяли участь близько 300 черлідерів з усієї України. Збірна команда Донецької області завоювала 7 золотих, 2 срібні та 1 бронзову медалі.

Вітаємо наших спортсменів з блискучими результатами!