У Дружківці завершився третій «Супер-Контік» Junior Hockey Cup

У Дружківці завершився третій турнір "Супер-Контік" Junior Hockey Cup, організований хокейним клубом "Донбас". В турнірі взяли участь п'ять команд з міст – Донецька, Дружківки, Кривого Рогу, Кременчука і Харкова.

За три дні юні хокеїсти 2006 року народження провели дванадцять ігор, в яких закинули 123 шайби. За результатами третього турніру "Супер-Контік" переможцем стала команда "Донбас 2006".

Під керівництвом Олександра Селютіна донеччани посіли перше місце в груповому етапі і підтвердили свій статус фаворита у фіналі, обігравши в овертаймі срібний "Кривбас".

Ще один представник господарів турніру і, разом з тим, дебютант подібних змагань "Донбас-2" піднявся на третю сходинку п'єдесталу, здобувши вольову перемогу над "Кременчуком".

Крім кубків за перші три місця організатори турніру вручили ще й чотири індивідуальні нагороди:

Кращий воротар – Михайло Набойченко "Донбас-2"
        Кращий захисник – Микита Яловий "Донбас"