Федір Панько – срібний призер Кубка Європи з дзюдо серед юніорів

7-8 травня в Каунасі (Литва) пройшов Кубок Європи з дзюдо серед юніорів не старше 21 року.

Донецьку область на змаганнях представив 20-річний уродженець смт. Новий Світ Старобешівського району, діючий чемпіон Європи серед молоді U23 Федір Панько.

У ваговій категорії понад 100 кг наш спортсмен завоював срібну медаль. Він здобув три дострокових перемоги над поляком Пршемиславом Жутою, голландцем Журом Спайкерсом і над своїм співвітчизником, киянином Олександром Чайковським.

У вирішальній сутичці Федір поступився віце-чемпіону світу серед кадетів-2015, чинному чемпіону Європи U18 росіянину Іналу Тасоєву.

Додамо, що головним офіційним міжнародним стартом сезону для Панько буде чемпіонат Європи U21, який відбудеться у вересні в іспанській Малазі.