У Святогірську відбувся фінал обласних футбольних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч Кубок Кока-Кола»

Цього року учасниками обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч Кубок Кока-Кола» серед юнаків 2005 року народження стали 15 команд, розподілені по 4 зонах. Переможці кожної зони сформували четвірку фіналістів.

5 травня в Святогірську на базі обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» зустрілися колективи загальноосвітніх шкіл з Білозерського, Костянтинівки, Краматорська та Курахового.

Юних футболістів привітав начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик. «Ви – спортивна надія своїх рідних міст і свого рідного краю. Бажаю, щоб ви постійно займалися своїм удосконаленням і в майбутньому стали гідною зміною для провідних футбольних клубів Донеччини», - сказав Володимир Мицик.

За підсумками одноколового турніру у впертій боротьбі переможцями стали юні футболісти ЗОШ № 13 міста Білозерське (на фото), вихованці тренера Володимира Грибаускаса, які набрали 7 очок. На один бал менше виявилося у спортсменів з Курахового, вихованців тренера Володимира Матюхіна. Третє місце посіла команда з Краматорська (тренер Микола Гумський), а четверте – Костянтинівки (тренер Дмитро Молдован).

Краматорськ – Костянтинівка – 2:2

Переможці отримали пам’ятний кубок та медалі. Окремим призом був відзначений кращий гравець фінальних змагань Андрій Агапов з Білозерського.

Відзначимо, що 21 квітня в Лимані вже пройшов фінал обласних змагань з футболу «Кубок Націй Данон» серед хлопчиків 2004 року народження. Перемогу там здобула команда Костянтинівського району.

На Донеччині ще відбудуться обласні футбольні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2003 року народження. Зональний етап розпочнеться 12 травня, а фінал пройде 17 травня.