У Маріуполі відбувся обласний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат пам’яті Олександра Патріча

23 квітня в міському спортивному комплексі «Азовець» проведений обласний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат пам’яті Заслуженого тренера України Олександра Патріча.

У змаганнях взяли участь 105 спортсменів з Маріуполя, смт. Мангуш, смт. Володарське, смт. Ялта, с. Чермалик, с. Малоянисоль, смт. Кальчик, смт. Сартана.

У загальнокомандному заліку кращими стали дзюдоїсти КДЮСШ «Атлетик», друге місце розділили команди смт. Мангуш і смт. Володарськ, третє місце посіли спортсмени із смт. Ялта.

Вихованці КДЮСШ «Атлетик» стали переможцями в таких категоріях: в/к 38 кг – Андрій Коваленко, в/к 50 кг – Олександр Байбурдов, в/к 46 – Ілля Екзархо, в/к 38 кг – Дмитро Гущин, в/к 42 кг – Артур Гаврил-Оглу, в/к 30 кг – Іван Скриндіца, в/к 42 кг – Данило Шайдюк, в/к 38 кг – Андрій Осипов, в/к 38 кг – Анна Гончар.