Ярослав Коюда гідно представив Донеччину на міжнародному турнірі з академічного веслування

З 18 по 25 квітня в італійському містечку Гавірате проходив традиційний міжнародний турнір з академічного веслування.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 23 країн. За результатами заїздів у класах човнів, що включені до програми Паралімпійських ігор 2016 року, збірна України в складі 12 спортсменів виборола перше загальнокомандне місце, не залишивши шансів суперникам.

Донеччину в складі національної команди представляв Ярослав Коюда, який у програмі парного змішаного екіпажу в різних класах човнів посів 1 та 7 місця.

На черзі для українських спортсменів – кубок світу, який відбудеться з 14 по 19 червня в місті Познань (Польща) та стане останньою перевіркою сил перед Паралімпійськими іграми 2016 року в Ріо-де-Жанейро.