Боксери Донецької області здобули два «золота» і «бронзу» за підсумками міжнародного турніру

З 21 по 24 квітня в Івано-Франківську проходив ХІІ міжнародний турнір з боксу серед молоді, присвячений пам’яті майстра спорту Петра Мицика.

Змагання відбулися за участю найсильніших боксерів з Молдови, Польщі, України та Болгарії.

Донецьку область на турнірі представили 3 спортсмени, два з яких стали володарями медалей найвищого ґатунку.

Вихованець Донецької обласної СДЮСШОР з боксу із Красноармійська Артем Дем’яненко здобув «золото» у ваговій категорії 52 кг. За словами його тренера Олександра Швайко, під час фінального бою Артем зустрівся на ринзі із представником Польщі, і в ході захоплюючої та напруженої боротьби судді одноголосно (3:0) віддали перемогу нашому спортсмену.

Маріупольський боксер Дмитро Рибалка (КДЮСШ «Лідер», тренер Ярослав Подмастерчик) став кращим у ваговій категорії 75 кг.

Ще один представник Донеччини, Артем Лапін з Бахмута (ШВСМ, тренери Анатолій Переяслов, Георгій Гангалов) здобув «бронзу» у категорії 63 кг.