Команда юних борців греко-римського стилю Донеччини стала кращою на чемпіонаті України

22-23 квітня у Вінниці відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів 1999-2000 років народження.

Учасники змагань боролися за нагороди в наступних вагових категоріях: 42, 46, 50, 54, 58, 63, 69, 76, 85 та 100 кг.

За підсумками загальнокомандного заліку збірна Донецької області в складі 31 спортсмена посіла перше місце.

Переможці здобули право участі в чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби серед кадетів, який проходитиме в Швеції у липні 2016 року:

- у ваговій категорії 54 кг – Владислав Борисенко (Краматорськ, тренери Олег Євтушенко, Віталій Кононов);

- у ваговій категорії 63 кг – Василь Панасюк (Краматорськ, тренери Олег Євтушенко, Віталій Кононов);

- у ваговій категорії 69 кг – Антон Литвин (Волноваха, тренери Андрій Суровягін, Віктор Лозовий).