Визначилися переможці чемпіонату області з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років

15 квітня в Краматорську завершився чемпіонат Донецької області з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років.

Усього в змаганнях взяли участь 20 юних спортсменів з Краматорська, Слов’янська та Костянтинівки.

За підсумками чемпіонату володарями всіх медалей стали краматорчани. Звання чемпіона області здобули: серед юнаків – Герман Ісаєв (ЗОШ № 6), серед дівчат – Тетяна Мартинкова (ЗОШ № 4).

На другому місці серед юнаків опинився Ілля Булдаков, на третьому – Родіон Окішев. Серед дівчат другою стала Варвара Пакіна, третьою – Олександра Чорнобривець.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик нагородив переможців чемпіонату дипломами і медалями, побажавши юним шахістам подальших спортивних успіхів.

Більше фотографій зі змагань – на сторінках управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації в соціальних мережах Вконтакте і Facebook.