У Першотравневому районі визначилися переможці сільських спортивних ігор з міні-футболу

10 квітня в смт. Ялта пройшов третій фінальний етап змагань з міні-футболу в програмі «Районних сільських спортивних ігор – 2016» серед команд колективів фізичної культури, присвячених 50-тиріччю Першотравневого району.

Серед почесних гостей на змаганнях були присутні голова Першотравневої райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Дмитро Черниця, голова Першотравневої районної ради Володимир Топузов, голови сільських та селищних рад району.

У змаганнях з міні-футболу взяли участь команди Ялтинської селищної ради, Мангушської селищної ради, Комишуватської сільської ради, Урзуфської сільської ради, Мелекінської сільської ради, Іллічівської сільської ради, Стародубівської сільської ради та Бердянської сільської ради.

Урзуфська с/р – Мангушська с/р – 2:3

У підсумку, переможцем змагань з міні-футболу в програмі «Районних сільських спортивних ігор – 2016» стала команда Мелекінської сільської ради. Друге місце посів колектив фізичної культури Ялтинської селищної ради, третє – Мангушської селищної ради.

Переможці були нагороджені дипломами, грамотами та кубком.

Після змагань командна першість «Районних сільських спортивних ігор – 2016» виглядає наступним чином: