Команда Донеччини стала четвертою на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

З 24 по 27 березня в місті Коростишів Житомирської області проходив чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на укорочених дистанціях.

У змаганнях брали участь спортсмени із Сумської, Хмельницької, Вінницької, Рівненської, Волинської, Кіровоградської, Харківської, Донецької областей і міста Києва різної вікової категорії (14-60 років) та статі.

Спортсмени Громадської організації «Федерація радіоспорту Донбасу» (президент Олексій Іванько) за підсумками змагань посіла четверте місце. Кращих результатів досягли представники міста Києва, на другому місці опинилася команда з Сумської області, а третє місце посіли представники Вінницької області.