Юні спортсмени Великоновосілківського району змагалися в міні-футболі

27 березня в спортивному залі РКОК «Нива» смт. Велика Новосілка пройшли змагання з міні-футболу серед юнаків 2000-2002 років народження.

У Відкритій першості ДЮСШ «Старт» взяли участь 8 команд: ДЮСШ «Старт» 1, ДЮСШ «Старт» 2, «Зоря» (с. Завітне Бажання), «Юність» (Шевченківська сільська рада), «Спорт» (м. Курахове), сільський клуб с. Старомлинівка, ВАТ «Макстрой» та команда с. Багатир.

Юні футболісти завзято змагалися та відстоювали гідність своїх команд. У запеклій та напруженій боротьбі першість одержав колектив ДЮСШ «Старт» 1. Почесне друге місце посів сільський клуб с. Старомлинівка, а бронзовим призером стала команда «Юність» Шевченківської сільської ради.

Подяку командам за те, що вони взяли активну участь у змаганнях та своїм прикладом показали відношення до спорту та фізичної культури як важливої складової життя населення висловив заступник голови Великоновосілківської районної ради Сергій Головко.