«Золото» і «срібло» здобули тхеквондисти Донеччини на міжнародному турнірі «Ukraine Open Cup 2016»

25-27 березня у Львові проходив міжнародний турнір з тхеквондо класу G-1 «Ukraine Open Cup 2016».

Участь у змаганнях брали понад 250 спортсменів з 19 країн світу – України, Австрії, Бельгії, Білорусії, Грузії, Ізраїлю, Італії, Казахстану, Латвії, Молдови, Німеччини, ОАЕ, Польщі, Сербії, Туреччини, Франції, Хорватії, Швейцарії і Швеції.

Протягом двох днів тхеквондисти розіграли медалі в трьох вікових групах – дорослі, юніори та кадети.

Донецьку область на престижному турнірі успішно представили два спортсмени Школи вищої спортивної майстерності, вихованці тренера Юрія Бірюкова – Михайло Шелест та Марк Волино.

У змаганнях серед юніорів Марк Волино став володарем срібної медалі у ваговій категорії до 48 кг.

«Золото» у надважкій категорії понад 87 кг серед чоловіків завоював Михайло Шелест (на фото). У фіналі наш тхеквондист переміг 4:0 суперника з Франції Омара Ель Язіді. Завдяки цьому результату Михайло отримав право участі в чемпіонаті Європи, що пройде 19-22 травня в Швейцарії.