У Краматорську пройшов відкритий чемпіонат міста з карате (версія FSKA)

20 березня в Краматорську відбувся відкритий чемпіонат міста з карате (версія FSKA).

Більше 50-ти спортсменів з 4-х клубів брали участь у безкомпромісних поєдинках.

Особливо видовищними були бої в категорії чоловіки (18+), де, показавши відмінну техніку, перемогу здобув Євген Удодов, він же отримав кубок за краще куміте. Найсильнішим у ката став Артур Бранко, який також був нагороджений кубком.

У загальнокомандному заліку перемогу завоювали каратисти СК «Кайдзен» м. Краматорськ (тренери Геннадій Дереза ​​і Бахш Мінасов). Друге місце посіла команда «Тетсуй Рю» м. Краматорськ (тренер Ігор Шалаумов), а третіми стали спортсмени клубу ФСЄ м. Костянтинівка (тренер Анатолій Чуб).

Змагання стали важливим етапом у підготовці до чемпіонату області з карате (версія FSKA), який планується провести 3 квітня в Краматорську.