Чотири медалі в активі наших спортсменів на чемпіонаті України з велоспорту-маунтенбайку

17-20 березня в Ужгороді проходив зимовий чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайку в гонці в гору та кросі-кантрі.

У змаганнях взяли участь 75 спортсменів з 15 команд. Збірну Донецької області представляли 5 велосипедистів, які здобули 1 золоту і 3 срібні медалі.

Ірина Слободян, спортсменка Тернопільської і Донецької областей (СК «ІСД», тренери Богдан Сніжок – Кирило Поспєєв) стала кращою в гонці в гору серед жінок і здобула срібну медаль в кросі-кантрі.

Срібним призером у кросі-кантрі та гонці в гору серед чоловіків став Тимур Русія, вихованець ОСДЮСШОР - СК ІСД (тренер Борис Міньковський – Кирило Поспєєв).

Серед юніорів в кросі-кантрі 4 місце посів Сергій Покінтеліца, вихованець ОКДЮСШ «Колос» (тренер Борис Міньковський).

Додамо, що в змаганнях не брав участь один із лідерів збірної команди України, представник Донецької області Олександр Геращенко. Вихованець ОСДЮСШОР – СК ІСД проходить курс реабілітації після операції.