Важкоатлети Донеччини до 20 років – серед кращих в Україні

З 15 по 19 березня в Хмельницькому проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років.

Спортсмени Донецької області за підсумками змагань здобули 4 «золота» та 1 «срібло».

Серед дівчат кращими стали: у ваговій категорії до 48 кг – Марина Александрова з Білозерського, яка у сумі двоборства показала результат 121 кг (ривок 58 кг + поштовх 63 кг); у ваговій категорії до 69 кг – Альона Шевкопляс (Бахмут/Дружківка), яка в сумі зафіксувала 211 кг (96 + 115).

Серед юнаків золоті медалі завоювали: у категорії до 85 кг – Ігор Обухов (Дружківка) з результатом 323 кг (140 + 183); у вазі +105 кг – Максим Кобець (Дружківка/Ясинуватський район) з результатом 370 кг (170 + 200).

У ваговій категорії до 77 кг другу сходинку п’єдесталу пошани посів представник Вугледару Ілля Куліков (сума двоборства – 300 кг = 162 + 138). Четвертим у цій же категорії став вихованець рівненської школи важкої атлетики Олександр Гладиш (з результатом 295 кг), який наразі представляє Донецьку область.

Також у активі збірної регіону – по два п’ятих, шостих і восьмих місць та одне сьоме місце.

Вищезазначені результати дозволили важкоатлетам Донеччини посісти треті сходинки в командному заліку чемпіонату України і серед юніорок, і серед юніорів.

Відзначимо, що переможці національної першості Максим Кобець, Альона Шевкопляс та Ігор Обухов представлятимуть Донецьку область у складі збірної України на чемпіонату світу серед юніорів та юніорок, який відбудеться у кінці червня в Тбілісі (Грузія).