На Краснолиманщині відбувся I етап Кубка Донецької області зі спортивного орієнтування

12-13 березня в с. Торське (станція Брусин) Краснолиманського району пройшов I етап Кубка Донецької області зі спортивного орієнтування.

Організатор змагань – клуб Teamfox (Федерація спортивного орієнтування Донбасу). Головний суддя змагань – Олексій Іванько, президент федерації. Секретар змагань – Ілля Іванько.

У спортивному заході взяли участь 172 спортсмени із 7 міст Донецької області: Краматорська, Дружківки, Добропілля, Слов’янська, Бахмута, Маріуполя, Лиману, та гості із Сєвєродонецька Луганської області.

Програма змагань складалася з надкоротких дистанцій у різних вікових групах: діти, юнаки, юніори, дорослі від 12 до 50 років.

За сумою всіх балів перше місце посіла команда «Пошук» з Бахмута. Другим став «Орієнтир» (Дружківка), третьою – команда «Метіода» (Маріуполь).

У особистому заліку кращими стали:

- Олексій Івченко, Костянтин Ященко – М-16, Єгор Москаленко – М-10, Дар’я Штейнерт – Ж-12, Володимир Гриньов – М-50, «Орієнтир», м. Дружківка,

- Анастасія Веремейчик, Олена Пруденко – Ж-14, Олександр Бумарь – М-14, Олександра Єрещенко – Ж-18, «Пошук», м. Бахмут,

- Ігор Кузьмин – М-35, Гліб Кузьмин – М-14, Олег Федоров – М-18, «Метіода», м. Маріуполь.

Переможців I етапу Кубка області нагороджено почесними дипломами Федерації спортивного орієнтування Донбасу.