ХК «Донбас» оновлює рекорд України в матчі з «Витязем»

12 березня в Харкові відбувся заключний матч регулярного чемпіонату України, у якому місцевий ХК «Витязь» приймав ХК «Донбас».

Після напруженого першого періоду команди не змогли відкрити рахунок у матчі, проте в середині другої третини гри Віктор Захаров точним кидком вразив ворота харків’ян. У заключній частині гри «Донбас» продемонстрував відмінні навички реалізації більшості, забивши чотири шайби, маючи на одного гравця більше!

Дубль Єгора Карпа і гол Микити Буценка були забиті за 2,5 хвилини, а переможну крапку в матчі поставив Віктор Шахворостов. Завдяки цій перемозі ХК «Донбас» оновив свій же рекорд за кількістю набраних очок за всю історію регулярних чемпіонатів України – 113.

«Витязь» – «Донбас» – 0:5 (0:0, 0:1, 0:4)

Шайби: 0:1 Захаров, 28:26, 0:2 Карп (Горбань, Докшин), 42:59-біл, 0:3 Буценко (Шахворостов, Толстушко), 43:39-біл, 0:4 Короп (Кочетков, Докшин), 45:37-біл, 0:5 Шахворостов (Захаров, Буценко) 58:12-біл.

Перший матч стадії плей-офф «Донбас» – «Витязь» відбудеться 16 березня на дружківській Арені «Альтаїр», початок матчу о 18:00. У прямому ефірі матчі плей-офф покаже телеканал UA:Перший.