Слов’янськ прийняв чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного кросу

11 березня в Слов’янську в міському парку культури та відпочинку відбувся чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного кросу серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок, чоловіків та жінок.

Участь у змаганнях взяли понад 100 атлетів із міст Слов’янськ, Бахмут, Димитров, Торецьк (колишній Дзержинськ), а також Слов’янського і Костянтинівського районів.

Спортсмени змагалися на наступних дистанціях: 1000 м, 2000 м, 3000 м, 5000 м та естафетний біг 4 х 1 км (юнак + дівчина, юніор + юніорка).

За результатами забігів у загальнокомандному заліку переможцями стали представники Бахмута. Друге місце посіла команда Слов’янська, третє – команда Димитрова.

- Ольга Сурда, Бахмут – 3000 м (результат 12.08 хв.);

- Ганна Макарова, Бахмут – 5000 м (результат 20.25 хв.).

У естафетному бігу 4 х 1 км (юнак + дівчина, юніор + юніорка) тріумфували спортсмени з Бахмута, другими стали представники Слов’янська, а третіми – Димитрова.

Під час урочистого підведення підсумків спортсменів привітав начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик. «Сьогодні на старт вийшли справжні і віддані спорту атлети, які показали гарні результати. Щиро вітаю переможців та бажаю їм гідно представити честь Донеччини на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу, що через два тижні пройде в місті Цюрупинськ Херсонської області», - зазначив він.

Команди і спортсмени були нагороджені грамотами, медалями, кубками та сувенірами від управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації і федерації легкої атлетики Донецької області.

Більше фотографій зі змагань – на сторінках управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації в соціальних мережах Вконтакте і Facebook.