Традиційні змагання з народного жиму провели в Бахмуті

З метою популяризації силових видів спорту, залучення до регулярних тренувань якомога більшого числа юнаків і дівчат, 10 березня в Бахмуті в СК «Металург» пройшла весняна першість міста з народному жиму.

Змагання, що стали вже традиційними, на цей раз зібрали близько 60 осіб-учасників: юнаки ЗОШ – 20; юнаки ВНЗ – 20, дівчата – 2, жінки – 4, чоловіки – 12.

Програма змагань передбачала жим штанги на кількість разів: для юнаків – 50 кг, чоловіків – 100 кг, дівчат – 30 кг, жінок – 35 кг.

Переможці та призери визначалися в кожній ваговій категорії за кращим результатом.

- Песляк Олександр («Металург»)

У командному заліку першими стали команди ЗОШ 18 і АІТ, другими – УВК 11 і Агроліцей, третіми – ЗОШ 24, ОПШ 5 і АПУ. Серед дорослих – перше місце у СК «Атлет», друге – СК «Металург».

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами комітету по фізичній культурі і спорту міської ради, а чемпіони в абсолютному заліку у своїх вагових категоріях – абонементами на безкоштовне відвідування тренажерного залу СК «Металург».