Борчині Донеччини – на п’єдесталі Всеукраїнського турніру з вільної боротьби пам’яті Ігоря Первочука

4-5 березня у Львові проходив IV Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубка світу Ігоря Первочука.

За підсумками змагань команда Донецької області серед дівчат, яку представляли спортсменки зі Слов’янська, Краматорська і Торецька (колишнього Дзержинська), посіла 2 місце, поступившись борчиням Львова.

У особистій першості кращою в категорії 32 кг стала Катерина Ткаченко (обл. КДЮСШ, Торецьк, тренер Олег Нікіфоров).

Другі місця посіли: у категорії 48 кг – Тетяна Профатілова і в категорії 62 кг – Еліна Пишкіна (обидві – обл. КДЮСШ, Торецьк, тренер Олег Нікіфоров).

Бронзовими призерками змагань стали:

- 30 кг – Марина Гетта (обл. КДЮСШ, Торецьк, тренер Олег Нікіфоров);
- 32 кг – Софія Коваль (СДЮШОР, Краматорськ, тренери Євген Новомлинський і Віктор Леончук).
- 34 кг – Віолетта Семчова (обл. КДЮСШ, Торецьк, тренер Олег Нікіфоров);
- 37 кг – Анастасія Марченко (КДЮСШ, Слов’янськ, тренер Сергій Слєпушкін).

Усього в турнірі брали участь 325 спортсменів з України, Словаччини, Молдови, Польщі.