ХК «Донбас» на виїзді перемагає ХК «Білий Барс»

5 березня в Білій Церкві відбувся матч 26-го туру чемпіонату України з хокею між «Донбасом» і місцевим «Білим Барсом».

Перший же кидок по воротах Сергія Люльчука виявився результативним. Іллі Докшину знадобилося всього 33 секунди від стартового свистка. Через 19 секунд шайбу на свій рахунок записав Сергій Бабинець, а ще через дві хвилини Олександр Журун забив третій гол у матчі. Після такого бліцкригу тренерський штаб «барсів» зважився на заміну воротаря – місце у воротах зайняв Юрій Краснопольський. Другий голкіпер господарів зміг виручити свою команду в декількох епізодах, але, незважаючи на це, до кінця першого періоду рахунок подвоївся – 0:6.

Темп другого періоду задала бійка біля воріт Євгена Царегородцева, у якій активну участь взяв захисник Всеволод Толстушко. За підсумками сутички судді «нагородили» гравця оборони донеччан чотирма хвилинами штрафу, за які підопічним Костянтина Буценка вдалося двічі скоротити відставання в рахунку. Однак до кінця другого періоду «Донбас» зміг відновити заділ першої ігрової частини – 8:2. Відзначимо, що у ворота білоцерківців у цій третини повернувся Сергій Люльчук.

На заключну третину матчу обидва головних тренера впустили других голкіперів. Таким чином, на останньому рубежі зміни відбулися, але в плані дій, усе продовжилося в звичному режимі переваги ХК «Донбас».

У підсумку, підопічні Анатолія Степанищева продовжили свою переможну серію до восьми матчів поспіль. Також варто відзначити ювілейне досягнення Сергія Бабинця, який подолав позначку в 200 набраних очок в регулярних чемпіонатах України за різні команди системи ХК «Донбас».

«Білий Барс» - «Донбас» - 2:14 (0:6, 2:2, 0:6)

Шайби: 0:1 Докшин (Журун, Кочетков), 00:33, 0:2 Бабинець (Никифоров, Буценко), 00:52, 0:3 Журун (Докшин, Кочетков), 3:08, 0:4 Журун (Кочетков , Докшин), 12:40, 0:5 Кочетков (Журун, Докшин) 15:45, 0:6 Журун (Кочетков, Докшин) 19:39-бол, 1:6 Денискін (Ганапольський, Рубан), 25:09-бол, 2:6 Поцелуєнко (Денискін, Ганапольський), 26:33-бол, 2:7 Никифоров (Петрухно, Чердак), 28:48-бол, 2:8 Чердак (Захаров, Горбань), 35:17, 2:9 Карп (Докшин, Горбань), 40:36, 2:10 Шахворостов (Чердак), 48:22, 2:11 Бабинець (Никифоров, Толстушко), 50:50, 2:12 Никифоров (Алексюк, Бабинець), 56:25, 2:13 Никифоров (Чердак, Буценко), 57:10-бол, 2:14 Кочетков (Шахворостов, Петрухно), 58:02.

Наступний матч «Донбас» проведе в Дружківці. У суперниках – київський «Рапід». Гра відбудеться 9 березня о 18:00.