Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Донецьку завершився другий етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у Донецькій області

20 червня в Донецьку пройшли змагання з волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок у рамках другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у Донецькій області.

Ці змагання відбулись у рамках спортивно-масових та організаційних заходів у Донецькій області, присвячених тижню фізичної культури та спорту в Україні. Нагадаємо, що відповідно до соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича з метою покращення якості життя в країні період з 17 по 23 червня поточного року в Україні оголошено «тижнем спорту». Основна ціль заходу – пропаганда фізичної культури і спорту, зміцнення здоров’я населення, проведення активного дозвілля та залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом широких верств населення.

На урочистому відкритті змагань були присутні: заступник керівника апарату облдержадміністрації Ірина Тимошенко, в.о. начальника управління державної служби Головдержслужби України в Донецькій області Інна Забиренко, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, голова Донецької обласної організації профспілки працівників державних установ України Валерій Нікульський, голова Донецького обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Олександр Марков.

З композицією «Бариня» учасників змагань привітали юні дарування з відділення художньої гімнастики обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак».

Учасниками змагань стали 14 команд державних службовців нашого регіону: колективи Донецької облдержадміністрації, Великоновосілківської, Добропільської, Костянтинівської, Красноармійської, Мар’їнської, Новоазовської, Олександрівської, Першотравневої, Слов’янської, Старобешівської, Тельманівської, Шахтарської та Ясинуватської райдержадміністрацій.

Переможцем у змаганнях з волейболу виявилася команда Донецької облдержадміністрації, друге місце посів колектив Шахтарської райдержадміністрації, а третє – Красноармійської райдержадміністрації.

Змагання з настільного тенісу, шахів та шашок проводилися в особистому та командному заліках. Серед команд призові місця розподілилися наступним чином:

- з настільного тенісу:
1 – Тельманівська райдержадміністрація;
2 – Костянтинівська райдержадміністрація;
3 – Красноармійська райдержадміністрація;

- з шашок:
1 – Тельманівська райдержадміністрація;
2 – Старобешівська райдержадміністрація;
3 – Слов’янська райдержадміністрація;

- з шахів:
1 – Донецька облдержадміністрація;
2 – Великоновосілківська райдержадміністрація;
3 – Тельманівська райдержадміністрація.

Враховуючи результати змагань з міні-футболу, які відбулись в Донецьку 15 червня, перше місце в другому етапі Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у Донецькій області завоювала команда Донецької облдержадміністрації, друге – Тельманівської райдержадміністрації, третє – Добропільської райдержадміністрації.

Усі переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями і грамотами управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Донецької обласної організації профспілки працівників державних установ України.

 
20.06.2013

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах