ХК «Донбас» - ХК «Компаньон»: розгром без вилучень

27 лютого в матчі 24-го туру чемпіонату України хокейний клуб «Донбас» у Києві провів матч проти місцевого клубу «Крижинка-Компаньйон».

Другу зустріч поспіль в ролі капітана на лід «Донбас» вивів Микита Буценко. Саме 14-му номеру донеччан вдалося відкрити рахунок у матчі. Завдяки натхненній грі голкіпера «Крижинки-Компаньйона» Микити Петленка в першому періоді вболівальники побачили лише дві шайби, автором другого гола став Сергій Бабинець. У кінцівці періоду воротар киян отримав пошкодження, був замінений, але після першої перерви знову повернувся в рамку воріт.

У другому періоді «Донбас» збільшив свою перевагу до шести «сухих» шайб. Варто відзначити дубль Буценка, для якого друга шайба стала 50-ю у поточному чемпіонаті. До середини 20-хвилинки тренерський штаб донеччан вже традиційно зробив заміну воротарів, Євген Напненко і Богдан Дьяченко отримали рівну кількість ігрової практики.

У завершальній третині підопічні Анатолія Степанищева впевнено довели гру до перемоги. Примітно, що в цьому матчі обидві команди не отримали жодної хвилини штрафу! Завдяки цим трьом очкам «Донбас» першим у поточному чемпіонаті подолав позначку в 100 набраних балів, тепер наш клуб очолює турнірну таблицю з 101 очком.

«Крижинка-Компаньйон» - «Донбас» - 0:9 (0:2, 0:4, 0:3)

Шайби: 0:1 Буценко (Кочетков), 3:04, 0:2 Бабинець (Буценко, Кочетков), 6:33, 0:3 Чердак (Кузьмик), 26:15, 0:4 Кузьмик (Захаров, Петрухно), 32:24, 0:5 Буценко (Бабинець, Кочетков), 35:49, 0:6 Кузьмик (Григор'єв, Катрич), 39:59, 0:7 Захаров (Горбань), 48:56, 0:8 Чердак (Кузьмик, Захаров), 49:28, 0:9 Алексюк (Кочетков), 51:50.

Наступний матч «Донбас» проведе в Дружківці. 2 березня суперником донеччан стане хокейний клуб «Кременчук».