Андрій Аліксійчук – переможець матчевої зустрічі U20 з легкої атлетики в Мінську

27 лютого в Мінську (Білорусь) відбулася Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів та юніорок.

Участь у змаганнях взяли шість команд – Білорусі, Латвії, Литви, Туреччини, України і Франції.

Представником Донецької області у складі збірної України в Мінську був вихованець Школи вищої спортивної майстерності Андрій Аліксійчук.

«Путівку» на змаганнях нашому спортсмену дала перемога в бігу на 1500 м на юніорському чемпіонаті України, який проходив 12-13 лютого в Сумах. І в Білорусі Андрій підтвердив свій рівень, знову ставши кращим на цій дистанції.

Результат Аліксійчука – 3.58,36 хв. Другим тут фінішував білорус Дмитро Ревинський (3.58,55 хв.). Третє місце посів Абдуррахман Гедиклегду (Туреччина) з результатом 4.00,31 хв.

Зазначимо, що для Андрія Аліксійчука цього року була третя участь у традиційних матчевих зустрічах в Мінську. Перший раз він був другим, торік – першим.

Усього в командному заліку українці набрали 117 очок, на два пункти випередивши білорусів. Третьою стала збірна Франції.