Данило Даниленко, Лілія Лобанова, Юлія Кутах – серед призерів другого дня чемпіонату України в Сумах

З 25 по 27 лютого в Сумах проходить чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь).

У другий день змагань продовжили свій виступ ряд спортсменів Донецької області.

У забігах на 60 м четверте місце посіла Марія Шмідова (7,50 с). На цій же дистанції Дарина Приступа була шостою (7,73 с), Вікторія Ткачук посіла 9 місце серед жінок та 4 місце серед молоді, Аліна Логвиненко була 11-тою, а Анастасія Голєнєва показала 12-й результат серед жінок та 5-й серед молоді.

Вікторія Кащєєва (П’ятаченко) у кваліфікаційних забігах на 200 м стала другою з результатом 24.61 с.

Данило Даниленко на дистанції 400 м з результатом 47.32 с посів 2 місце серед чоловіків, а серед молоді був першим.

У фіналі на дистанції 800 м Лілія Лобанова стала другою з результатом 2:09.70 хв., а Наталя Пироженко була шостою серед жінок і першою серед молоді.

У секторі для стрибків у довжину Богдан Єгоров з результатом 7.56 м посів 5 місце.

На дистанції 3000 м Юлія Кутах принесла Донецькій області «бронзу» з результатом 10:10.02 хв.

Нарешті, у секторі для потрійного стрибку Олександр Малосілов пройшов кваліфікацію з сьомим результатом – 14.93 м.