Перший день чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні. У Ганни Шелех – «бронза»

З 25 по 27 лютого в Сумах проходить чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь).

Першу медаль для Донецької області здобула Ганна Шелех. З результатом 3 м 80 см вона стала третьою в стрибках з жердиною.

У забігу на 1500 м Олена Сидорська з кращим часом 4:35.75 вийшла у фінал. На цій же дистанції Ольга Сурда посіла 11 місце серед дорослих і 4 місце серед молоді.

У бігу на 60 м у півфінал вийшли п’ять представниць Донецької області: Аліна Логвиненко, Марія Шмідова, Вікторія Ткачук, Дарина Приступа, Анастасія Голєнєва.