Перемогою в Гельзенкірхені «Шахтар» оформив вихід у 1/8 фіналу Ліги Європи

25 лютого «Шахтар» (Донецьк) провів матч-відповідь проти «Шальке» (Гельзенкірхен) у рамках 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА 2015/2016.

Перша гра, яка відбулася у Львові тиждень тому, завершилася з рахунком 0:0 і давала однакові шанси обом суперникам. І, як показав хід гри, більш успішно своїми можливостями скористалися футболісти «Шахтаря».

Вистоявши проти атак господарів, яких уперед гнали домашні трибуни, наша команда на 27-й хвилині провела розкішну атаку, яку розпочав Віктор Коваленко, продовжив Факундо Ферейра і завершив п’ятою Марлос – 0:1.

Ферейра, який, певно, провів свій кращий матч за «гірників», сам розписався у воротах суперника на 63-й хвилині. А ще більшим рахунок після чергової контратаки і пасу Тайсона зробив 20-річний вихованець Академії «Шахтаря» Віктор Коваленко. 0:3 – розгромна заслужена перемога підопічних Мірчі Луческу, яка дає їм путівку до 1/8 фіналу Ліги Європи.

«Шальке» - «Шахтар» - 0:3

Голы: Марлос, 27 (0:1); Феррейра, 63 (0:2); Коваленко, 77 (0:3)

«Шальке»: Ферманн, Кайсара, Матіп, Нойштедтер, Гайс, Колашинац (Аого, 46), Горецка (Ді Санто, 45+2), Беланда, Сане, Шопф (Сем, 58), Хунтелаар (к)

«Шахтар»: Пятов, Срна (к), Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Малишев, Марлос (Веллінгтон Нем, 74), Коваленко, Тайсон (Едуардо, 80), Феррейра (Борячук, 89)

Свого майбутнього суперника «гірники» дізнаються після жеребкування, яке відбудеться 26 лютого о 14:00.