ХК «Донбас» зміцнив лідерство в чемпіонаті України після матчу з «Дженералз»

24 лютого в Києві відбувся центральний матч 23-го туру чемпіонату України, у якому столичний ХК «Дженералз» приймав ХК «Донбас».

Команди почали з місця в кар’єр – по черзі перевіряючи на міцність то Царегородцева, то Захарченка. Найважче «Донбасу» довелося в другій половині періоду, коли після видалення Журуна і Захарова команда півтори хвилини грала у форматі «3х5». Відчайдушні кидки гравців під шайбу, а також надійна гра Царегородцева допомогла донеччанам вистояти, а відразу після того як склади вирівнялися, «Донбас» вийшов вперед. Відзначився Денис Кочетков, якому асистував Олександр Журун.

У другій 20-тихвилинці команда Анатолія Степанищева продовжила дотримуватися обережної манери гри, чекаючи помилок від суперника. Саме завдяки одній з таких осічок оборони «Дженералз» останній новобранець «Донбасу» Віктор Шахворостов зміг вразити ворота Захарченка, подвоївши перевагу гостей.

У заключному відрізку динамічний гол Бабинця остаточно зламав господарів льоду, які почали нервувати, часто видалятися і лізти в бійку. За підсумками однієї із сутичок до кінця матчу був вилучений Татаренко. Покарання від донеччан довго чекати не довелося – Горбань асистував, Кочетков забивав

А коли результат зустрічі був уже вирішений, забивати стали кияни. Протягом трьох хвилин по разу відзначилися Тимченко і Караульщук, лише підсолодивши своїй команді гірку пігулку поразки.

«Дженералз» - «Донбас» - 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)

Шайби: 0:1 Кочетков (Журун, Докшин), 16:16, 0:2 Шахворостов, 31:28, 0:3 Бабинець (Никифоров, Толстушко), 47:04-бол, 0:4 Кочетков (Горбань, Докшин), 51:10-бол5х3, 1:4 Тимченко (Секирко, Боєвих), 56:56, 2:4 Караульщук (Гніденко, Побєдоносцев), 59:33.

Результат зустрічі з «Дженералз» дозволив нашій команді відірватися від найближчих переслідувачів на п’ять очок.

Наступний матч «Донбас» також проведе в столиці. Суперником команди Анатолія Степанищева 27 лютого стане клуб «Крижинка-Компаньйон», початок матчу – о 14:40.