Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


На Слов’янському курорті відбувся масовий захід у рамках «тижня спорту»

18 червня близько 200 студентів і викладачів на чолі з директором Слов’янського енергобудівельного технікуму провели на Слов’янському курорті масовий захід у рамках тижня фізичної культури і спорту.

Нагадаємо, що відповідно до соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича з метою покращення якості життя в країні період з 17 по 23 червня поточного року в Україні оголошено «тижнем спорту». Основна ціль заходу – пропаганда фізичної культури і спорту, зміцнення здоров’я населення, проведення активного дозвілля та залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом широких верств населення.

Розпочався захід з пішого переходу від навчального закладу до місця призначення на Слов’янському курорті. Далі студентам пропонувалося організувати місце туристичної стоянки (встановлення намету, імітація розведення вогню, установлення казанка і таке інше). Після відбулося урочисте відкриття: з вітальними словами до студентів звернувся директор Слов’янського енергобудівельного технікуму Михайло Горозій, керівники фізичного виховання, викладачі технікуму. Продовжилося відкриття масовою зарядкою.

Далі йшли веселі спортивні конкурси: «маятник», «переправа», «сходи», «бурелом», «зустрічна естафета», «перетягування каната», «конкурс плакатів».

Завершився захід урочистим шикуванням і нагородженням переможців та призерів у конкурсах та змаганнях.

 
20.06.2013

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах