У Маріуполі пройшли фінальні змагання з волейболу серед дівчат 6-7 класів

18 лютого на спортивній базі Маріупольської гімназії № 1 пройшли фінальні змагання першості міста за спрощеним волейболом серед дівчаток 6-7 класів.

Згідно з положенням Спартакіади, змагання проводилися з 14 січня в два етапи. На першому етапі, у районних змаганнях, взяло участь 42 команди – 630 дівчаток. На другий етап були запрошені кращі команди – переможці районних змагань: СШ № 5, ЗОШ № 37, СШ № 42, ЗОШ № 65.

У півфіналах команда ЗОШ № 65 обіграла спортсменок СШ № 42, а учениці ЗОШ № 5 здобули перемогу над однолітками із ЗОШ № 37.

У поєдинку за третє місце між командами ЗОШ № 37 (директор Н.Симченко) і СШ № 42 (директор Н.Царевська) з рахунком 2:1 виграла команда ЗОШ № 37.

Чемпіонський титул розіграли давні суперники – СШ № 5 (директор С.Марьянова) та ЗОШ № 65 (директор Б.Хомусяк). За підсумками важкої боротьби перемогу здобула команда ЗОШ № 5.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та призами.