Лиманські футзалістки готуються до фінальних змагань чемпіонату України

Команда «Багіра»-ДЮСШ м. Лиман веде планову підготовку до фінальних змагань чемпіонату України з футзалу, ігри якого розпочнуться вже в березні поточного року.

Лиманські спортсменки боротимуться за нагороди найвищого ґатунку серед команд І ліги молодших дівчат 2003-2004 рр.н. та за місце у п’ятірці кращих команд старших дівчат 1999-2000 рр.н.

Після невеликої перерви у смт. Новоселівка відбулася зустріч друзів. 20 лютого на спортивному майданчику Новоселівської загальноосвітньої школи пройшли товариські матчі, у яких місцеві спортсменки приймали команду «Багіра»-ДЮСШ м. Лиман.

І гості здобули переконливі перемоги. Дівчата 2000-2002 рр.н. з «Багіри» обіграли команду Новоселівської школи з рахунком 9:2, а дівчата 2003-2005 рр.н. завершили зустріч з однолітками з рахунком 7:3.

Команда «Багіра»-ДЮСШ м. Лиман дякує за надану можливість провести матчі в підготовчому періоді директору Новоселівської ЗОШ Г.Степановій і вчителю фізичної культури школи Д.Гайдукову.