Команда дзюдоїстів Донецької області до 16 років тріумфувала в Словенії

З 18 по 20 лютого в Словенії пройшов Міжнародний турнір з дзюдо, у якому взяли участь понад 300 спортсменів із 8 країн.

Україну на змаганнях гідно представили дзюдоїсти збірної Донецької області, основу якої склали юні спортсмени зі Слов’янська під керівництвом тренера Дмитра Ігнатенка.

У віковій категорії до 16 років наші хлопці посіли перше загальнокомандне місце. Внесок до загального успіху збірної зробили такі спортсмени: Роман Прилуцький, Михайло Петров, Данило Ігнатенко, Іван Ткаченко та Михайло Гончаров, які стали першими у своїх вагових категоріях, а також Іван Шевченко і Данило Батищев, які посіли другі місця.

Окремо відзначимо Михайла Петрова, який отримав спеціальний приз за кращу техніку, і Данила Ігнатенка, який у фінальному бою провів больовий прийом і не залишив жодних шансів своєму суперникові.