Кікбоксери Донецької області завоювали «золото» і «срібло» на Кубку Європи в Хорватії

Упродовж трьох днів, з 12 по 14 лютого в хорватському місті Карловац проходив Кубок Європи з кікбоксингу WAKO «Karlovac Open 2016».

Змагання відбувалися в розділах поїнт-файтинг, фул-контакт, лоу-кік, К-1, кік-лайт та музичні вправи. Усього їх учасниками стали понад 1000 спортсменів з 21-ї країни світу та 159-ти клубів.

Донеччину гідно представили вихованці Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу – Наталія Мартюхіна, тренером якої є Віталій Лі, та Владислав Гіда, який тренується під керівництвом Артема Дріги.

У розділах фул-контакт та лоу-кік Владислав Гіда (категорія 57 кг) виборов золоті медалі.

Наталія Мартюхіна (категорія 60 кг), провівши 2 бої у розділі К-1, та 3 бої – у кік-лайті, отримала почесні срібні нагороди.

Вітаємо наших спортсменів із успішним виступом на Кубку Європи та бажаємо їм надалі показувати найвищі результати на змаганнях світового рівня.