Синхронниці Донецької області піднялися на п’єдестал пошани чемпіонату України

4-6 лютого в харківському басейні «Локомотив» відбувся чемпіонат України з синхронного плавання.

Медалі були розіграні в п’яти видах змагань – технічній та довільній програмах соло, дуетів, мікст-дуетів, груп, а також у комбі.

Спортсменки Донецької області за підсумками чемпіонату двічі піднімалися на п’єдестал пошани.

Так, у довільній програмі дуетів разом з Яною Нарєжною друге місце посіла триразова бронзова призерка Європейських ігор у Баку Єлизавета Яхно.

А в комбі золоті нагороди отримали Олена Гречихіна та Олександра Кашуба.

Усього в чемпіонату України взяли участь понад 100 спортсменів з Донецької, Харківської, Одеської, Миколаївської областей та міста Київ.

Дані змагання були одним з етапів підготовки збірної команди України до ліцензійного турніру, який у березні відбудеться в Бразилії.