П’ятиборці Донеччини – серед призерів зимового чемпіонату України

30 січня в Києві завершився дводенний відкритий зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.

Спортсмени різних вікових категорій змагалися в особистому та командному заліках за програмою п’ятиборства, чотириборства, триборства та двоборства.

Серед призерів чемпіонату опинився ряд представників Донецької області.

Так, у змаганнях серед чоловіків третє місце посів Дмитро Кірпулянський. Кращі результати серед учасників він показав у фехтуванні і конкурі.

Також третьою в змаганнях серед жінок стала Анастасія Спас. Краще за суперниць вона виступила в конкурі, була другою у фехтуванні.

У жіночих командних змаганнях п’ятиборки Донеччини Анастасія Спас, Катерина Шуплякова і Яна Поліщук зайняли друге місце.

Першим серед юніорів став Олександр Пінчук, кращою серед юніорок – Катерина Шуплякова. При цьому в змаганнях серед дорослих вони посіли 6 і 4 місця відповідно.

Третій результат серед юніорок показала Яна Поліщук.

У змаганнях серед юнаків в програмі триборства (плавання, комбайн) перше місце посів Микита Тюхін. Серед дівчат в програмі триборства другою була Катерина Селеменева.

У змаганнях серед юнаків (категорія С) в програмі двоборства (плавання, крос) Яким Єрмак і Влад Бухов посіли відповідно перше і друге місця серед 60-ти учасників.

У змаганнях серед юнаків (категорія D) в програмі двоборства Андрій Попов став другим серед 47-ми учасників.