У Донецьку відбулися змагання з легкої атлетики «День спринту»

14 червня на стадіоні спортивного комплексу «Кіровець» відбулися змагання з легкої атлетики «День спринту». У гладкому та бар’єрному бігу на спринтерських дистанціях взяло участь понад 200 чоловік з міст області, а також спортсмени з Луганської та Запорізької областей.

Для більшості учасників ці змагання стали контрольними перед участю у всеукраїнських чемпіонатах серед юніорів, юнаків, тощо. Високі показники продемонстрували Олексій Рємєнь з бігу на 400 метрів серед чоловіків – 46,88 – та представник Запоріжжя Сергій Костенко з бігу на 100 м – 10,83. Дві перемоги здобула донеччанка Ольга-Марія Мулас-Зеленська в юнацькій категорії: біг на 100 м – 12,62 – та біг на 100 м з/б – 15,11. Стрибун у довжину Богдан Єгоров (Донецьк) переміг з бігу на 100 м серед юнаків – 11,06. Серед молоді кращою з бігу на 200 м стала Тетяна Гаджиєва з Маріуполя – 24,98, а з бігу на 400 м з/б з особистим рекордом фінішував Дмитро Безпам’ятний з Макіївки – 50,84.

Згідно з розкладом змагань, також було проведено виставкові забіги на 1000 м, де перемогу отримали Світлана Шмідт з Маріуполю – 2.45,44 – та Сергій Калмиков із Запоріжжя – 2.30,87.