Валерія Кононенко була п’ятою на велогонці в Аргентині

9 січня в Аргентині пройшла одноденна міжнародна рейтингова гонка велогонка серед жінок Гран-прі III San Luis Femenino.

Донеччину і Україну на змаганнях успішно представила Валерія Кононенко – спортсменка обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту.

Вихованка тренера Валерія Красова, Кононенко за підсумками гонки посіла 5-ту сходинку серед 71-ї учасниці. Цей результат дозволив їй набрати 10 рейтингових очок, які підуть до особистого заліку велосипедистки у відборі до Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Іменні ліцензії на участь в Олімпіаді отримають кращі спортсменки світу в рейтингу, що буде складений наприкінці травня 2016 року.

10

Тепер спортсменки виборюватимуть очки в багатоденній гонці на шосе. Після двох етапів кращою серед українок на 3-му місці йде представниця Донеччини Валерія Кононенко, яка здобула у свій актив ще 15 очок. На 2-му етапі наша велосипедистка посіла 2 місце, а на 1-му етапі – 7 місце. Гонка закінчується 15 січня.