В Артемівську відбувся відкритий Новорічний турнір з карате-до

20 грудня в Артемівську в спорткомплексі «Металург» пройшов відкритий Новорічний турнір з карате-до.

У змаганнях взяли участь понад 70 юних бійців клубів – відділення рукопашного бою «Бусі-до» (Артемівськ), СК «Кайдзен» Краматорська, Федерації східних єдиноборств Костянтинівки.

Організатором цих передноворічних змагань, що вже стали традиційними, є тренер відділення Бусі-до спортивного клубу «Мангуст» Андрій Волошин. Високий організаційний рівень змагань, кубки, медалі, дипломи, надані відділенням Бусі-до, новорічні декорації з ялинкою і Дідом Морозом – усе це говорить про безмежну відданість своїй справі, про любов до своїх вихованців і виду спорту.

Артемівські юні «бійці» завоювали найбільшу кількість призових місць, принісши впевнену перемогу своїй команді і тренеру.

Серед спортсменів краматорського СК «Кайдзен» найсильнішими у своїх вікових категоріях стали: Ілля Нікітін (7 років, 1 місце в ката і куміте), Марк Яновський (11 років, 1 місце в ката, володар призу глядацьких симпатій), Олексій Губорев (18 років і старше, командне куміте).