ХК «Донбас» двічі обіграв харківський «Витязь»

19-20 грудня в Дружківці на Льодовій арені «Альтаїр» пройшли матчі 11-го туру чемпіонату України, у яких «Донбас» приймав харківський «Витязь».

Уперше в поточній першості країни підопічні Анатолія Степанова почали матч з двох пропущених шайб. Але, незважаючи на труднощі, наша команда змогла відігратися до кінця періоду. Шайби на рахунку Сергія Бабинця та Володимира Чердака. У другому періоді «донбасівців» уперед вивів Віктор Захаров.

Харківська команда гідно пручалася аж до середини заключного періоду, але гол Всеволода Толстушко від синьої лінії, мабуть, психологічно надломив «Витязь». Після цього гості пропустили ще п’ять шайб поспіль.

«Донбас» - «Витязь» - 9:2 (2:2, 1:0, 6:0)

0:1 Янченко (Лазаренко), 03:48-бол, 0:2 Кривда (Кривонос, Сальников), 8:34, 1:2 Бабинець (Буценко, Захаров), 12:32, 2:2 Чердак (Кочетков, Петрухно), 15:19-бол, 3:2 Захаров (Буценко, Бабинець), 25:06, 4:2 Толстушко (Ігнатенко, Захаров), 47:18-бол, 5:2 Бабинець (Таран, Скрипець), 49:30-мен, 6:2 Таран (Кузьмик, Скрипець), 49:58, 7:2 Буценко (Петрухно, Захаров), 52:00, 8:2 Кузьмик (Таран, Скрипець), 52:25-бол, 9:2 Толстушко (Царегородцев), 57:49.

У другій грі з харків’янами підопічні Анатолія Степанищева обіграли суперників з різницею в три шайби. Результативними зусиллями Микити Буценка наші хокеїсти повели в рахунку вже на першій хвилині. Також у складі «Донбасу» відзначилися Владислав Куцевич, Сергій Бабинець і Володимир Чердак.

«Донбас» - «Витязь» - 4:1 (2:0, 2:1,0:0).

Шайби: 1:0 Буценко (Бабинець, Толстушко), 00:44, 2:0 Куцевич (Никифоров), 03:30-бол, 3:0 Бабинець (Буценко, Ігнатенко), 31:03-мен, 3:1 Кривонос (Сальников, Большаков), 38:22-бол, 4:1 Чердак, 38:52 - буліт.

Після 22-х матчів чемпіонату України ХК «Донбас» має у своєму активі 58 очок, що на 12 більше, ніж у його переслідувачів – «Дженералз» (18 ігор) і «Кременчука» (20 ігор).

Наступні свої матчі «донбасівці» проведуть у рамках 12 туру чемпіонату України – 25-26 грудня на виїзді проти київського ХК «Крижинка-Компаньйон».