Юний маріуполець став другим на всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби

8-9 грудня в Києві пройшов турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Василя Кота.

На змаганнях були присутні почесні гості: Олімпійські чемпіони В’ячеслав Олійник та Іван Богдан, президент Федерації греко-римської боротьби України Олег Кравченко.

Турнір зібрав близько 200 юних спортсменів 2004-2005 років народження, які боролися в 9-ти вагових категоріях.

Представник маріупольської КДЮСШ «Атлетик» Максим Марков (тренер Микола Пантазі - Андрій Матійченко) здобув перемогу в 4-х сутичках у категорії 42 кг, але в 5-му поєдинку за рішенням суддів поступився спортсмену з Києва і посів друге місце.

Один з найбільш юних борців КДЮСШ «Атлетик» Єгор Ткачук показав сміливу яскраву боротьбу і посів за підсумками змагань 5 місце.