У Володарському пройшов традиційний регіональний турнір з дзюдо пам’яті Юрія Мілтиха

5 грудня в смт. Володарське відбувся традиційний регіональний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат пам’яті Юрія Мілтиха. Змагання проводилися вже в 16-й раз.

Загалом у турнірі взяло участь понад 120 спортсменів, які демонстрували свої вміння у двох вікових групах.

Юні дзюдоїсти представляли смт. Володарське, смт. Ялта, смт. Мангуш, с. Урзуф, м. Маріуполь, також КДЮСШ «Старт» Великоновосілківського району.

Ряд медалей за підсумками змагань опинився у вихованців Маріупольської КДЮСШ «Атлетик». Так, серед спортсменів до 12 років кращими стали Микита Лещун (в/к 34 кг), Андрій Осипов (в/к 27кг), Анатолій Стаценко (в/к 42кг), Олександр Байбурдов (в/к 50 кг), друге місце посів Дмитро Гущин (в/к 46 кг), третє – Данило Шайдюк (в/к 42 кг) і Данило Гребенюк (в/к 38 кг). Серед спортсменів до 16 років першим був Аркадій Пец (в/к 73кг), другими – Дмитро Кретов (в/к +81 кг) і Костянтин Шпак (в/к 60 кг). Спортсменів підготували тренери-викладачі Тетяна Яковлєва та Артем Семенков.

Серед представників Великоновосілківської районної КДЮСШ «Старт» перше місце серед дівчат посіла Анна Косарєва, а третє серед юнаків – Кирило Іванов (тренери – А.Чекубашев, О.Косарєв).

Переможці турніру були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками.