Борці греко-римського стилю Донеччини здобули на Кубку України 8 медалей

3-4 грудня в Черкасах пройшов Кубок України з греко-римської боротьби серед чоловіків.

До палацу спорту «Будівельник» з’їхалися близько 140 найсильніших атлетів країни, серед яких було чимало представників Донецької області.

За підсумками змагань спортсмени нашого регіону здобули 8 медалей: 2 золоті, 3 срібні і 3 бронзові.

Усі зустрічі в своїх вагових категоріях виграли два борці з Маріуполя – майстер спорту міжнародного класу Олександр Шишман (85 кг, на фото) і майстер спорту України Євген Савєта (98 кг). Олександр у фіналі переміг представника Харківщини Антона Олійника, а Євген у вирішальному поєдинку здолав Зєлімхана Дзігасова з Києва.

Срібними призерами стали: у ваговій категорії 59 кг – Дмитро Косенок, у ваговій категорії 75 кг – Дмитро Арабаджи, у ваговій категорії 80 кг – Олексій Чекаленко.

«Бронза» за підсумками Кубку України опинилися в активі Дмитра Пинькова (71 кг), Миколи Крисова (98 кг) і Миколи Кучмія (130 кг).

У командному заліку спортсмени Донеччини посіли друге місце, поступившись представникам Київської області і випередивши борців із Запорізької.