Спортсмени Донеччини – на п’єдесталі пошани Кубку України з класичного пауерліфтингу

З 29 листопада по 2 грудня в Коломиї (Івано-Франківська область) проходив Кубок України з класичного пауерліфтингу.

Ряд нагород і рекордів України за підсумками змагань належить спортсменам Донецької області.

Серед дівчат у ваговій категорії до 72 кг перемогу здобула Альона Борщевська (на фото). Рекорди України вона встановила в сумі триборства – 322,5 кг і в становій тязі – 140 кг. У присіданнях Альоні підкорилася вага 117,5 кг, у жимі – 65 кг.

Кращим у ваговій категорії до 59 кг став Владислав Єрмішин. Його результат у сумі триборства – 492,5 кг – став рекордом України серед чоловіків. Зафіксована Владиславом вага у присіданнях (162,5 кг) стала рекордом України серед юніорів, у жимі (120 кг) і в тязі (210 кг) – рекордами України серед чоловіків.

У цій же категорії Донеччину представив Олександр Агаджанян, який із результатом 397,5 кг (132,5 + 85 + 180) став дев’ятим.

У категорії до 74 кг перемогу здобув Антон Караченцев, який у сумі триборства підняв 580 кг (227,5 + 162,5 + 290). Ще два спортсмени нашого регіону в цій категорії виконали нормативи майстрів спорту України: Станіслав Романій (сума 532,5 кг) і Олександр Мінаєв (сума 532,5 кг).

Також троє пауерліфтерів представили Донецьку область у категорії до 83 кг. Сергій Кожемяка з результатом 642,5 кг (250 + 142,5 + 250) став срібним призером, поступившись переможцю за власною вагою. Нормативи майстрів спорту України виконали Ігор Порфененков (615 кг у сумі = 225 + 147,5 + 242,5) і Андрій Богданов (600 кг у сумі = 215 + 142,5 + 242,5).