Спортсменки Донеччини здобули 8 нагород на турнірі з вільної боротьби в Хмельницькому

27-29 листопада в Хмельницькому відбувся традиційний відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби імені Богдана Хмельницького серед юнаків і дівчат 1999-2001 років народження.

Донецьку область на змаганнях представляли 17 спортсменок, яких супроводжував старший тренер Олег Никифоров.

За підсумками турніру в активі наших дівчат опинилося 8 медалей: 2 срібні та 6 бронзових.

У ваговій категорії 46 кг срібною призеркою стала Тетяна Профатілова (ОблКДЮСШ, Дзержинськ), бронзовою – Євгенія Сєдих (ДВУОР, Артемівськ).

Три нагороди наші спортсменки здобули у ваговій категорії 49 кг: «срібло» – Христина Степанищева (ДВУОР, Артемівськ), «бронзу» – Віолетта Петровська (ДВУОР, Селидове) і Вікторія Варламова (ШВСМ, Краматорськ).

Також на треті місця у свої вагових категоріях піднімалися: 52 кг – Катерина Піскарьова  (ОблКДЮСШ, Дзержинськ); 60 кг – Еліна Пишкіна (ОблКДЮСШ, Дзержинськ); 70 кг – Вікторія Вечканова (КДЮСШ № 1, Артемівськ).